02 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Dove - sprawdź czy wygrałaś! :)


Na wstępie chciałam Wam gorąco podziękować za ilość zgłoszeń i odpowiedzi. Nadeszło ich blisko 130! Konkurs odbywał się  TUTAJ. Z przyjemnością i ciekawością przeczytałam każdą Waszą wypowiedź na temat tego co najbardziej lubicie w byciu kobietą. Wymieniałyście często możliwość bycia mamą, żoną oraz kruchą istotką, a także częste okazje do zmian wizerunku, dbania o siebie i malowania. 

Zwycięska odpowiedź w zabawny sposób podsumowuje Wasze argumenty, a jest to zgłoszenie Kasi B., która napisała tak:

Bycie kobietą niesie w sobie mnóstwo dobroci i przywilejów. Po pierwsze nie groźne mi nadprogramowe kilogramy, bo i tak krócej pożyje ten kto zwróci na nie uwagę. Po drugie mamy prawo do tego żeby płakać kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota - nawet kiedy nie ma powodu. Płaczemy ze szczęścia, z nieszczęścia, ze wzruszenia, a czasami z powodu tego że żyjemy. Po trzecie kobieta chociaż krucha i delikatna kryje w sobie wielką siłę. Już tak mamy że gdy tylko wydobędziemy z siebie odpowiednią motywację to potrafimy dokonać niemożliwego. A bezbronne jesteśmy tylko wtedy kiedy mamy świeżo pomalowane paznokcie. Po czwarte - same sobie regulujemy wzrost wysokością szpilki. Po piąte zawsze znajdziemy sposób na poprawienie sobie humoru. Po szóste nie pozwalamy pieniądzom nabawić się odleżyn wspierając dzielnie naszą polską gospodarkę. Po siódme mamy tak wielkie serca, że potrafimy bezwarunkową miłością darzyć nawet najmniejsze stworzonka - chyba że zajdą nam za skórę. Po ósme jesteśmy jak anioły, a nawet jak ktoś podetnie nam skrzydła to i tak kontynuujemy lot - na miotle! Po dziewiąte nasze kąśliwe uwagi nie są niczym nadzwyczajnym. To kobieca cecha, a mężczyzna nie powinien jej krytykować, a tym bardziej naśladować. Po dziesiąte jak czegoś nie chcemy zrobić to zawsze możemy zasłonić się swoją kruchością, kobiecością i poprosić mężczyznę o wyręczenie, a jak coś chcemy zrobić to zawsze można ponarzekać na brak równouprawnienia dla kobiet!

Gratuluję Kasiu i piszę do Ciebie wiadomość na e-mail, który podałaś w zgłoszeniu. 
Wszystkim pozostałym uczestniczkom jeszcze raz dziękuję za udział w zabawie!

21 komentarzy :

 1. Gratsy! Świetna odpowiedź. "bezbronne jesteśmy tylko wtedy kiedy mamy świeżo pomalowane paznokcie." hahaha dokładnie! "^^

  Zapraszam do mnie na konkurs!
  www.jennydzemson.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję :) przede wszystkim kreatywności :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje wygranej, zasłużona !

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj jak się cieszę z wygranej :) Gdzie można kontaktować się w sprawie adresu do wysyłki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietny tekst :) Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarz na moim blogu, dzięki niemu trafiłam do Ciebie. Często pojawia się u mnie dylemat odnośnie wyboru czy to olejku, czy balsamu do ciała lub żelu pod prysznic, a Ty w bardzo fajny i przystępny sposób recenzujesz produkty. Będę śledzić, aby niczego nie przegapić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz - staram odwiedzać się każdego komentującego, tak aby poznać również Wasze blogi:)

Proszę o niewklejanie linków do swoich blogów w komentarzach.

Na pytania odpowiadam pod tym samym postem.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...